Dünya Çay Evi Gıda San ve Tic A.Ş
Hardal Tohumu Hardal Tohumu Hardal Tohumu Hardal Tohumu
Hardal Tohumu

Kan basıncını düşürür. Ani felç ve kalp krizi riskini önler. Menopoz dönemindeki kadınların uykusuzluk problemine iyi gelir. Göğsü yumuşatır. Romatizma ve bronşite iyi gelir.

19,90 TL

Adet

Sipariş Özetiniz

           Sipariş Toplamınız :
,00 TL
            Kargo Bedeli          :
,00 TL
            Ödeme Tutarı        :
,00 TL
   
Et yemeklerinin ve patates kızartmasının, fast food atıştırmalıkların ve salataların en aranılan soslarından biri olan hardalın hikayesi, hardal bitkisi ve tohumunda başlar. Kullanımı Helenistik ve Roma döneme kadar giden hardalın ana coğrafyası Batı Asya ve Avrupa’dır. Hardalın pek çok türü olsa da en bilinen türleri beyaz hardal, siyah hardal ve kahverengi hardaldır. Hardal bitkisinin çiçekleri genelde sarı renkte olsa da, bitkinin tohumundan üretilen baharatı beyaz, sarı, siyah ve kahverengi olabilmektedir. Tadı hafif tatlımsı olan hardal et yemeklerinde, salatalarda, peynirlerde, sandviçlerde, çorbalarda kullanılmaktadır. Bilhassa Bangladeş ve Hindistan’da yoğun olarak kullanılan hardal ve hardal tohumunun pek çok faydası da vardır.
 
İçindekiler: Hardal Tohumu.
 
Yapılışı: Her sabah kalkar kalkmaz bir bardak ılık suya, çeyrek çay kaşığı hardal tohumu ekleyin, 20 gün boyunca içiniz. (Gaztrit için bire bir).
 
Net: 250 gr
 
Ortalama: 100 Bardak
© Copyright 2017 Yazılım ve Tasarım NoyaWeb