Dünya Çay Evi Gıda San ve Tic A.Ş
Civan Perçemi Çayı Civan Perçemi Çayı Civan Perçemi Çayı Civan Perçemi Çayı
Civan Perçemi Çayı
Terlemeyi arttırarak ateş ve soğuk algınlığına iyi gelir, İştahı arttırır, Mide kramplarına iyi gelir, Gazı alır, Adet dönemi ağrılarını hafifletir, Sakinleştiricidir, Uykusuzluğa iyi gelir.
 
15,00 TL

Adet

Sipariş Özetiniz

           Sipariş Toplamınız :
,00 TL
            Kargo Bedeli          :
,00 TL
            Ödeme Tutarı        :
,00 TL
   
Civanperçemi çayının medikal tedavi anlamında insan sağlığı sistemi üzerinde göze çarpan etkilere sahiptir. Çayın sahip olduğu ana maddeler bitter, chamazulene, proazulene, saponinler, tanen ve yağ asitleridir. Civanperçemi içerdiği yüksek saponis düzeyleri nedeniyle, civanperçemi çayı koroner arter duvarlarını genişleterek zayıf kan dolaşımı normale çevirmektedir. Aynı zamanda çok güçlü bir terletici olarak bilinmektedir. Diğer yandan doğum sancılarını ve ağırlaştırılmış kolesterolün zararlarını tedavi etmek için kullanılmaktadır.
 
İçindekiler: Civanperçemi Bitkisi
 
Yapılışı: Civanperçemi çayı için bir tatlı kaşığı ince kıyılmış bu şifalı bitki alınır veya 2-3 adet çiçekli sap, orta boy bir su bardağı dolusu kaynar suyla haşlanır. Haşlayarak hazırlamaya dikkat edin, kaynatmak çok sağlıklı değildir. Yani kaynayan suya bitkileri atın, bitkilerle suyu kaynatmayın. 10 dakika demlendikten sonra süzülür. Günde 3 su bardağı çay aç karnına veya öğün aralarında içiniz.
 
Net: 100 gr
 
Ortalama: 70 Fincan
© Copyright 2017 Yazılım ve Tasarım NoyaWeb